KURUMSAL

Zarif Çorap olarak 2002 yılında Ankara da üretim serüvenimize başladık. Kuruluşumuzdan bu yana kalite ve verimlilik ilkelerine bağlı kalarak dünyaca ünlü markalara hizmet vermekteyiz.

Bilgiye ve teknolojiye yatırım yaparak sürekli gelişim göstermekteyiz. 2.000 m² alanda başlayan üretimimiz bugün 16.000 m² ‘lik tesisimizde son teknoloji makineler ile sürmektedir.

İşletmemiz tedariklerini sağladığımız dünya markalarının sosyal ve teknik auditlerinin yanı sıra BSCI ve SEDEX gibi uluslararası işletmelerin belgelerine de sahiptir. Aynı zamanda işletmemiz lisanslı ürünlerin üretimi için de birçok lisansın denetiminden geçmiştir. İşletmemiz her yıl kapasitesini arttırarak yoluna devam etmektedir.

 
Misyonumuz

Günün gelişen ve değişen şartlarına uygun, sağlıklı, kullanışlı ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan (hatta aşan) ürünler imal etmeyi ana gaye olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

ZARİF ÇORAP olarak; sağlıklı, hijyenik, uzun ömürlü ve kullanışlı çorap üretiminde Avrupa’da bilinen ve tanınan öncü ilk 10 firma arasına girmektir.